Witam Was serdecznie.

Dzisiaj krótko, ale rzeczowo, ponieważ w przyszłym tygodniu ruszamy z dużą porcją wiedzy.

Zastanówmy się na chwile nad pytaniem z tytułu tego posta. “Jaki jest Twój cel w życiu?” hmm… dobre pytanie. Postanowiłem napisać ten tekst po obejrzeniu pewnego filmu na youtube. Na ten filmik wpadłem zupełnie przypadkowo jakiś tydzień temu. Prowadzący chodzi po ulicy i zadaje przypadkowym osobom pytanie “Po co żyjesz?”. Co w tym nagraniu było najsmutniejsze? Że większość tych osób nie wiem, po co żyję. To jest właśnie problem dzisiejszego świata. Ludzie nie mają marzeń, nie mają celów, których realizacja przybliża ich do spełnienia ich marzeń.

Jeśli ktoś na ulicy zadałby mi takie pytanie, to z marszu mógłbym odpowiedzieć. Żyję po to, aby spełnić większość bądź jeśli starczy mi sił i czasu, wszystkie marzenia swoje i mojej rodziny oraz inspirować innych ludzi do tego, aby i oni spełniali swoje marzenia.

W zakładce “O Mnie” znajdziecie informacje, że kiedyś byłem zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Byłem również trenerem zarówno sekcji seniorskiej, jak i juniorskiej. To właśnie dzięki temu doświadczeniu zrozumiałem, że uwielbiam szkolić ludzi i przekazywać im wiedzę, którą posiadam. Zakończyłem już niestety przygodę z futbolem, ale nie zakończyłem szkolić innych.

W 2015 roku spotkałem na mojej drodze osobę, która mnie zainspirowała, dzięki której zrozumiałem, co chce w życiu robić. Od tego czasu szkoliłem się, abym mógł szkolić innych. Założyłem tego bloga, bo w końcu jestem gotowy, aby dać coś od siebie światu i uczyć moich czytelników. Moim celem jest, aby ten blog był jednym z czołowych blogów w Polsce. Wiem, że dużo pracy przede mną, ale zgodnie z moimi zasadami jest to do zrobienia w ciągu 3 lat. I tyle właśnie czasu sobie dałem. Sprawdzimy mój rezultat pod koniec 2022 roku.

Już kilka ze swoich marzeń spełniłem. Między innymi założyłem rodzinę, mam cudowną żonę Klaudie oraz wspaniałą córeczkę Lilianę. W wieku 16 lat założyłem drużynę futbolu amerykańskiego w Bydgoszczy. W 2016 wywalczyliśmy z drużyną awans do 1 Ligi. Kilku moich juniorów, których szkoliłem osiągają sukcesy w sekcji seniorskiej. A teraz realizuje marzenia, o których wspomniałem w tekście powyżej. Gdy osiągnę te marzenia, to na pewno będę musiał edytować ten tekst 🙂

Śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z mojego życia, choć uważam, że jestem dopiero na początku drogi do realizacji swoich marzeń. Ja mam swój cel w życiu, i wiem, którą drogą mam podążać, aby go osiągnąć. Pytanie, czy Ty też wiesz “Jaki jest Twój cel w życiu?”. 

Pochwalcie się w komentarzach jakie macie cele i podajcie też terminy ich realizacji. Jak to zrobicie i kilkanaście innych osób to zobaczy, to potem głupio będzie się wycofać. Ja chętnie będę Was wpierał w realizacji i osobiście sprawdzę, jak Wam poszło.

P.S. Zapraszam do zapisania się do Newslettera, dzięki temu niedługo zyskasz dostęp do kilku specjalnych arkuszy, które poprawią Twoją produktywność.

-Paweł

(Visited 336 times, 1 visits today)
Please follow and like us:
2 komentarze
  1. Bardzo trafny wpis, gdyż cele i marzenia nadają naszemu zyciu sensu 🙂

    • Warto mieć cele i marzenia, ale warto też aby ludzie z Twojego otoczenie Ciebie wspierali. Osobiście jestem wspierany przez moją żonę 🙂

Dodaj komentarz