Witam Was.

Dzisiaj opisze historię Jennifer Lopez. Jak sama mówi “Spełnianie marzeń to ciężka praca. Marzenia same się nie spełnią. Aby je zrealizować, musimy dawać z siebie sto procent swoich możliwości i nigdy się nie poddawać. Czasami droga jest długa i ciężka, ale osiągnięcie celu wynagradza wszystko.”

Jennifer urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Jest znaną na całym świecie aktorką, piosenkarką i tancerką. Co prawda większość ludzi bardziej interesuje się jest życiem prywatnym niż zawodowym. Choć przebieg jej kariery jest niezwykle imponujący. Lopez może pochwalić się licznymi osiągnięciami artystycznymi, jak i udanymi biznesami.

Obecnie jest najlepiej opłacaną aktorką z latynoskimi korzeniami. Jej dzieciństwo nie różniło się zbytnio od naszego. Wychowywali ją oboje rodziców. Ojciec, który był informatykiem oraz matka, która była nauczycielką. Miała również dwie siostry.

Od dziecka jej marzeniem było zostać aktorką w Hollywood, lecz początkowo nic nie wskazywało, że może jej się udać. Droga do jej marzenie była niezwykle kręta. Opowiadając o swojej drodze sama mówi: “Trzeba marzyć, marzyć o wielkich rzeczach, po to, aby dały nam siłę i wiarę w samego siebie. Potem pozostaje już tylko praca, ciężka praca. Trzeba szukać swoich talentów. Każdy je ma, lecz nie każdy ich szuka. Co więcej, nigdy nie jest za późno, aby zacząć realizować swoje marzenia”.

Początki kariery.

J. Lo pomimo chęci zostania aktorką, postanowiła, że zacznie karierę jako tancerka. Jak sama uważała, najlepsza inwestycja to inwestycja w samego siebie. Dlatego od dziewiętnastego roku życia sama finansowała swoją naukę tańca i śpiewu. Dzieliła swój czas pomiędzy nauka tańca, pracą w biurze oraz występami na Manhattanie.

Wielokrotnie padała ze zmęczenia, często z przemęczenia pojawiały się drobne problemy zdrowotne. Jednak chęć osiągnięcia swojego marzenia była na tyle silna, że pozwalała jej pracować i ćwiczyć mimo ogromnego obciążenia organizmu. Przez wiele miesięcy brała udział w castingach, niestety nikt nie zaoferował jej roli. Dopiero po jakimś czasie dostała swoją szanse jako statystka w jednym z filmów. W tym okresie wielokrotnie grała w filach niskobudżetowych, aż do 1997 roku, kiedy otrzymała propozycje zagrania głównej roli w filmie “Selena”.

Występ w tym filmie spowodował nagły rozwój kariery aktorki. Stała się pierwszą latynoską aktorką, która zarobiła milion dolarów za film. W 1999 roku Jennifer pokazała światu swój drugi talent, jakim był śpiew i wydała pierwszą swoją płytę. Wbiła się ona szturmem na listy przebojów i długo utrzymywał się na pierwszych miejscach. W 2001 roku Lopez wydała kolejny album, który okazał się jeszcze lepszy.

Ciągły rozwój.

Pomimo tak wielkich sukcesów J.Lo nigdy nie przestała się rozwijać. Kiedy jej kariera trochę się uspokoiła, pokazała, że ma jeszcze jeden talent. Tym talentem była smykała do interesu. Wszystkie biznesy, które rozpoczęła piosenkarka okazywały się świetnymi pomysłami. Aktorka posiada własne linie perfum, zegarków, biżuterii, ubrań oraz butów. Jennifer prowadziła również ekskluzywną restauracje do 2008 roku.

Obecnie Lopez bardzo mocno zajmuję się filantropią. Często można znaleźć ją na listach sponsorów wielu programów stypendialnych. W 2011 została uznana za najpiękniejszą kobietę na świecie przez gazetę “People”. Natomiast 2012 “Forbes” uznał ją najbardziej wpływową kobietę na świecie.

Nawiązując do słów J.Lo proszę Was, abyście zaczęli marzyć o rzeczach wielkich, szukali swoich talentów i inwestowali w siebie. Z czasem wszystko będzie w Waszym zasięgu. Marzenia staną się Waszą rzeczywistościom.

(Visited 55 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Dodaj komentarz